Nawet 70 000 zł dofinansowania można dostać na usługi rozwojowe

  • 21.04.2018, 23:08 (aktualizacja 28.04.2018, 20:09)
  • jb
Nawet 70 000 zł dofinansowania można dostać na usługi rozwojowe
O dofinansowanie mogą ubiegać się przedsiębiorcy małych, mikro i średnich przedsiębiorstw. Nawet 80% kosztów szkolenia może zostać refundowanych.

Żeby otrzymać dofinansowanie, należy złożyć wniosek u Operatora. Wymagane dokumenty można pobrać ze strony internetowej.

Papierów do wypełnienia jest dużo, ale warto poświęcić trochę czasu, żeby zdobyć pieniądze na szkolenia - słyszymy od Olgi - właścicielki salonu krawieckiego. - Wcześniej nie było mnie stać, żeby się szkolić. Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą i muszę przyznać, że liczy się każdy grosz. Dzięki pieniądzom z projektu poszłam na szkolenie z szycia bielizny. Poszerzyłam swoją ofertę, a kobiet zainteresowanych ręcznie szytymi biustonoszami jest bardzo dużo. Zresztą nie tylko kobiet. O dziwo mężczyźni też są moimi klientami, ponieważ zdarza im się kupować bieliznę w prezencie dla swoich ukochanych. Moja firma teraz o wiele lepiej prosperuje. Pójście na szkolenie to był strzał w dziesiątkę!

Jeśli także chcesz zwiększyć wiedzę i zdobyć nowe umiejętności, koniecznie złóż wniosek u operatora i idź na szkolenie z refundacją!

Więcej informacji znajdziesz na stronie Operatora.

jb

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe